Kategorie

Promocje

Kupujesz jakość

O Nas

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli wykonanych z drewna litego. Zdajemy sobie sprawę, że naturalny surowiec jakim jest drewno może zagwarantować naszym Klientom nie tylko wysoka jakość oraz trwałość ale także niesamowite wrażenia estetyczne. Takie są właśnie nasze meble. Zachwycają jakością i naturalnym pięknem a jednocześnie dają gwarancję wieloletniego użytkowania.

W szerokiej palecie produktów jakie mamy do zaoferowania znajdziecie Państwo między innymi łóżka, szuflady pod łóżka,szafki,stelaże . Wszystkie te elementy wykonywane są z litego drewna świerkowego lub sosnowego. Jest ono wytrzymałe a jednocześnie charakteryzuje się ciekawym rysunkiem i barwą. Stosowany przez nas surowiec naturalny jest przyjazny dla człowieka i nie powoduje alergii. Zastosowanie ekologicznych lakierów wzmacnia te właściwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować meble do indywidualnych potrzeb Klienta oraz wystroju jego domu. Eleganckie wzornictwo a także estetyczne i ergonomiczne formy sprawiają, że nasze meble cieszą się niezwykłą popularnością.

Bardzo ważnym elementem, który w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy jest oczywiście proces selekcji oraz produkcji. Posiadamy zespół doświadczonych pracowników, którzy wybierają najlepsze gatunkowo partie drewna. Tylko po to aby tworzyć produkty o doskonałej charakterystyce. Na uwagę zasługuje także bardzo dobrze rozwinięty park maszynowy. Pełna automatyzacja przyspiesza znacznie proces produkcji nie odbijając się przy tym na jakości produktu. Jednocześnie warto podkreślić także niebagatelną rolę rygorystycznej kontroli jakiej poddawane są meble na kolejnych etapach produkcji. To właśnie dzięki temu uzyskujemy tak doskonały produkt końcowy.

Materiał - Naturalny materiał jakim jest drewno świerkowe kojarzy się z trwałością , solidnością, ciepłem a przede wszystkim z naturą. Daje poczucie wygody i bezpieczeństwa co pozwala w przyjemny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością i wyrafinowanym kunsztem. Szlachetna faktura, naturalne, ciepłe barwy, trwałość, korzystne właściwości zdrowotne to cechy, które zadowolą każdego klienta.

Nasze meble to nie tylko ładny i efektowny wygląd. To przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort a także ciepło domowego ogniska.

Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtowa na terenie całego kraju. Prowadzimy zarówno sprzedaż na Allegro jak i w sklepie internetowym, w którym w sposób wygodny i szybki dokonacie zakupu. Do Państwa dyspozycji są także nasi konsultanci, którzy będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości a także doradzić najlepszy wybór.

Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością zarówno na rynku krajowym jak i wśród Klientów zagranicznych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę a także transport na terenie całego kraju.

Jeżeli szukasz mebli, które zmienią oblicze Twojego domu to nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania i marzenia!