Kategorie

Promocje

Kupujesz jakość

Łóżka dziecięce podwójne

Jest 9 produktów.

Łóżko to podstawowy element wyposażenia każdego pokoju, także dziecięcego. Produkujemy je z najwyższej jakości drewna, które odpowiada zarówno za stabilność i wytrzymałość, jak i niezwykłą estetykę. W naszym sklepie internetowym mebledospania.pl można znaleźć bogatą ofertę łóżek dla dzieci o różnych wymiarach. Zaprojektowaliśmy taką konstrukcję, która zapewnia podczas snu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo kolekcję poszerzyliśmy o łóżka dziecięce podwójne, które są rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym i wszechstronnym. Prezentowane przez nas modele to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodziców, którzy aranżują pokój rodzeństwa, nie mając zbyt wiele przestrzeni.

Kolekcja wyprodukowanych przez nas mebli składa się z łóżek z wysuwanym drugim spaniem. Są to konstrukcje, które gwarantują miejsce do spania dla dwóch a nawet trzech osób, nie zabierając przy tym cennej przestrzeni. Podwójne łóżko dla dzieci to doskonała opcja do pokoju, który jest współdzielony przez większą liczbę dzieci. Pozwala na większą funkcjonalność oraz przestronną aranżację wnętrza. Łóżka z wysuwanym spaniem wyposażone są w drugie miejsce do spania, które w ciągu dnia można schować. Podwójne łóżka dla dzieci posiadają szufladę na prowadnicach kulkowych lub na kółeczkach jezdnych na całej długości łóżka lub dwie krótkie dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania.

Łóżko z wysuwanym drugim spaniem – bezpieczeństwo dla rodzeństwa

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć podwójne łóżka dziecięce, dostępne w wymiarach 90x200 + 90x190 oraz 120x200 + 90x190. Są to praktyczne konstrukcje, które pozwolą na osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu podczas spania. Łóżko z wysuwanym drugim spaniem wykonane jest z solidnego i wytrzymałego drewna o grubości aż 3,5 cm. Dzięki temu jako doświadczeni producenci mebli uzyskaliśmy najlepszej klasy bezpieczeństwo, które wymagane jest w wyposażeniu pokoju dziecięcego. Prezentowana przez nas kolekcja składa się z łóżek dziecięcych z barierkami, które kompleksowo dbają o ochronę podczas snu. Dodatkowo meble posiadają solidną konstrukcję i pozbawione są ostrych krawędzi. Spełnią oczekiwania zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Łóżko z wysuwanym drugim spaniem wytrzymuje bardzo duże obciążenie, dlatego na materacu może spać nawet osoba dorosła.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus