Kategorie

Promocje

Kupujesz jakość

Łóżka pojedyncze

Jest 21 produktów.

Pojedyncze łóżka to idealny wybór, gdy nasza sypialnia nie jest zbyt duża, a także, gdy chcemy zaoszczędzić trochę miejsca. To dobra propozycja na przykład do pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego. Do takiego łóżka możemy dobrać odpowiedni materac w taki sposób, aby całość spełniała oczekiwania użytkownika. W naszym sklepie oferujemy łóżka jednoosobowe różnej szerokości, tak aby mogli Państwo dobrać je do indywidualnych potrzeb czy preferencji. Zachęcamy do bliższego poznania dostępnych modeli pojedynczych łóżek, m.in. w rozmiarze 80 × 200 cm, 90x200 ,100x200 czy też 120 × 200 cm.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Łóżka jednoosobowe drewniane

Nie ukrywajmy, że przy wyborze łóżka kierujemy się nie tylko wygodą, która oczywiście jest najważniejszym wyznacznikiem naszego zakupu, ale także tym, z jakich materiałów zostało wykonane. Również same walory wizualne są bardzo ważną cechą, którą bierzemy pod uwagę decydując się na konkretne łóżko jednoosobowe.

W naszym sklepie www.mebledospania.pl znajdziecie Państwo między innymi łóżka jednoosobowe, które zostały wykonane z litego drewna świerkowego o grubości 3,5 centymetra. Mogą one być lakierowane bezbarwnym lakierem ekologicznym, wybarwione na jeden z dostępnych kolorów lub nielakierowane.. Warto również wspomnieć, że każde pojedyncze łóżko dostępne w naszym sklepie jest również bardzo trwałe. Stelaż dostępnych modeli, który znajduje się pod materacem, jest zagęszczony i składa się aż z 21 listew, dzięki czemu materac będzie miał lepsze podparcie. Jest to bardzo istotne, jeżeli chcemy zakupić materac sprężynowy czy materac kieszeniowy, ponieważ jego żywotność będzie wtedy wydłużona.

Łóżko jednoosobowe z pojemnikiem

W naszym sklepie uwzględniliśmy łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel. Dzięki temu zyskujemy kolejne miejsce na przechowywanie, a takie łóżko zajmuje dokładnie tyle samo miejsca, co łóżka bez szuflady. Dzięki temu możemy schować nie tylko pościel, ale także nieużywane poduszki, czy też koce. Możemy także wybrać łóżko z szufladami, w których możemy przechowywać chociażby pościel na zmianę czy po prostu ubrania. Takie modele to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pomaga nam dobrze zorganizować dostępną przestrzeń. Łóżka jednoosobowe dostępne są w różnych szerokościach, dzięki czemu możemy wybrać taki wymiar, który najbardziej nam odpowiada i który zapewni odpowiedni komfort odpoczynku. Nasz sklep oferuje Państwu także bardzo ciekawą kolorystykę, co z kolei pozwoli na wybór takiego koloru ramy łóżka, aby pasowała ona do pozostałego wyposażenia pokoju.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus