Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Dziecięce 70x160

Jest 4 produktów.

Materac do łóżka dziecięcego powinien spełniać rygorystyczne wymagania. Dzięki temu dziecko spokojnie prześpi noc, obudzi rześkie i wypoczęte. Sam materac będzie  zaś czysty, suchy i pachnący. Nasze produkty z serii Oskar czy Kevin są: łatwe do utrzymania w czystości, wygodne, hipoalergiczne oraz higieniczne. Troszcząc się o komfort snu swojego dziecka, dajesz mu i sobie prezent: dobrze przespane noce, wyższa koncentracja i dobry nastrój w dzień. A skoro wszyscy domownicy się wyspali, mogą z nową energią i w świetnych humorach zaplanować wspólny dzień!

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 8 cm Kevin 70x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  475,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 11 cm Kevin 70x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  490,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 8 cm Oskar 70x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  505,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 11 cm Oskar 70x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  515,00 zł

Materace dziecięce 70 x 160 cm - co musisz o nich wiedzieć?

Oferowany materac dziecięcy 70 x 160 cm może mieć grubość 8 lub 11 cm, w zależności od potrzeb. Jest lekki, a mimo to zapewnia ciału wystarczające podparcie podczas snu (ma średni stopień twardości). Jednocześnie jest na tyle miękki, by spało się na nim komfortowo, ale bez niemiłego uczucia “zapadania się”. To zapewnia szybkie zasypianie i należyty wypoczynek w nocy. Taki materac dziecięcy 70 x 160 cm łatwo również utrzymać w należytej czystości: został wyposażony w pokrowiec, który można zdejmować oraz prać w pralce. Dlatego zawsze wygląda świeżo i schludnie. Jest też przyjazny dla osób borykających się z alergią, bo zapobiega rozwojowi roztoczy czy grzybów. Nie uczula i nie podrażnia. Jest lekki (piankowe wypełnienie niewiele waży), więc nie utrudnia podnoszenia skrzyni na pościel. Jest też dwustronny, więc przewracając go od czasu do czasu, sprawiasz, że równomiernie się zużywa i dłużej możesz się nim cieszyć. Do wyboru oddajemy modele różniące się rodzajem wkładu: może być on kokosowy lub lateksowy.

Poznaj nasze materace kokosowe

Materac piankowo-kokosowy jest idealny do dziecięcego łóżka. Pianka gwarantuje miękkość i komfort podczas snu. Jednocześnie mata kokosowa jest wystarczająco twarda, by nie “zapadać się” w łóżku. Włókna kokosa to surowiec całkowicie naturalny, więc w pełni bezpieczny dla dziecka. Nie gromadzą wilgoci, nie pozwalają rozwijać się roztoczom i grzybom. Mata kokosowa jest odpowiednia dla alergików (owata jest również hipoalergiczna). Jeśli cenisz sobie wygodę i higienę snu, a przy tym dbasz o przyrodę, to propozycja dla Ciebie!

A może materac lateksowy?

Lateks to materiał produkowany z naturalnego mleczka drzewa kauczukowego. Ze względu na jego elastyczność i higieniczność jest wykorzystywany nie tylko w medycynie - od teraz może zadbać o sen Twojego dziecka. Jego porowata struktura i wysoka przepuszczalność sprawiają, że “oddycha” i nie pozwala gromadzić się wilgoci. Od teraz koniec z nieświeżym materacem! Oferowane przez nas modele są też łatwe do utrzymania w czystości. Wykazują właściwości przeciwbakteryjne i antygrzybicze. Mata lateksowa i owata są hipoalergiczne, więc w pełni bezpieczne dla dzieci. Ważą niewiele, więc bez trudu uniesiesz skrzynię na pościel. Materac piankowo-lateksowy to dobra alternatywa dla opisanych wyżej  materacy kokosowych.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus