Kategorie

Kupujesz jakość

Producent łóżek drewnianych i nie tylko – MEBLEDOSPANIA.PL

 

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu mebli wykonanych z drewna litego. Zdajemy sobie sprawę, że naturalny surowiec, jakim jest drewno, może zagwarantować Klientom nie tylko wysoką jakość i trwałość, ale także niesamowite wrażenia estetyczne. Takie są właśnie nasze meble. Zachwycają jakością, naturalnym pięknem, a jednocześnie dają gwarancję wieloletniego użytkowania.

 

Łóżka drewniane i meble dla najbardziej wymagających

 

W szerokiej palecie produktów, jakie mamy do zaoferowania, znajdziesz między innymi łóżko drewniane, szuflady pod łóżko, szafki czy stelaże. Wszystkie te elementy wykonywane są z segregowanego litego drewna świerkowego. Jest ono wytrzymałe, a jednocześnie charakteryzuje się ciekawym rysunkiem i barwą. Stosowany surowiec naturalny jest przyjazny dla człowieka oraz nie powoduje alergii. Zastosowanie ekologicznych lakierów jedynie wzmacnia te właściwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować meble do indywidualnych potrzeb Klienta czy wystroju jego domu. Eleganckie wzornictwo, a także estetyczne i ergonomiczne formy sprawiają, że nasze meble cieszą się niezwykłą popularnością.

 

Duży wybór drewnianych łóżek do sypialni to nie jedyny atut MEBLEDOSPANIA.PL

 

Bardzo ważnym elementem, który w dużym stopniu wpływa na efekt prac, są procesy selekcji oraz produkcji. Współpracujemy z zespołem doświadczonych pracowników wybierających najlepsze gatunkowo partie drewna. Tylko po to, aby tworzyć artykuły o doskonałej charakterystyce. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze rozwinięty park maszynowy. Pełna automatyzacja przyspiesza znacznie etap wytwarzania, nie odbijając się przy tym na docelowej jakości. Jednocześnie warto podkreślić także niebagatelną rolę rygorystycznej kontroli, jakiej poddawane są meble. To właśnie dzięki temu uzyskujemy tak doskonały produkt końcowy.

 

Szukasz łóżka z drewna? Postaw na naturalność

 

Drewno świerkowe kojarzy się z trwałością, solidnością, ciepłem a przede wszystkim z naturą. Daje poczucie wygody i bezpieczeństwa, co pozwala w przyjemny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością, wyrafinowanym kunsztem. Szlachetna faktura, naturalne, ciepłe barwy, trwałość, korzystne właściwości zdrowotne – to cechy, które zadowolą każdego Klienta. Nasze meble to nie tylko ładny i efektowny wygląd. To przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort, a także ciepło domowego ogniska.

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtowa na terenie całego kraju. Prowadzimy zarówno sprzedaż na Allegro, jak i w sklepie internetowym, w którym wygodnie, szybko dokonasz zakupu. Do Twojej dyspozycji są nasi Konsultanci, którzy będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwiać wątpliwości, doradzając najlepszy wybór.

 

Produkty na MEBLEDOSPANIA.PL cieszą się ogromną popularnością na rynku krajowym oraz wśród Klientów zagranicznych, nasze wyroby trafiają między innymi do: Niemiec, Czech, Słowacji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wraz z transportem na terenie całego kraju.

 

Jeżeli szukasz mebli, które zmienią oblicze Twojego domu, to nasza propozycje spełnią Twoje oczekiwania i marzenia!
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus