Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Dziecięce 90x160

Jest 4 produktów.

Jeśli szukasz materaca dla swojego dziecka, to świetnie się składa! W naszym sklepie znajdziesz materace dziecięce 90x160 cm z kokosowym lub lateksowym wypełnieniem. Długość 160 cm z pewnością okaże się wystarczająca, a 90 cm szerokości pozwoli wygodnie ułożyć się do snu. Grubość 8 lub 11 cm zapewnia doskonałą izolację od podłoża oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa bez uczucia “zapadania się” w materac. Od teraz koniec z porannym bólem ramion czy szyi! Każdy nasz piankowy materac dziecięcy 90x160 ma jeszcze więcej zalet, o których warto przekonać się osobiście.

Poznaj zalety naszych materacy

Każdy z naszych materacy piankowych wykonany jest warstwowo. Składa się z pianki i wypełnienia z maty kokosowej lub lateksowej. Dzięki temu jest bezpieczny oraz wygodny w użytkowaniu.

 

 • Materac dziecięcy 90x160 cm jest lekki, więc jego transport i położenie na stelażu nie stanowi żadnego problemu;
 • Jest dwustronny. Odwracając go od czasu do czasu, sprawiasz, że równomiernie się zużywa i dłużej służy. Zapewniasz mu także odpowiednią wentylację;
 • Jest wyposażony w specjalny pokrowiec, który można zdejmować i prać. Materac dziecięcy 90x160 jest zabezpieczony przed poplamieniem, a w sypialni jest zawsze czysto i schludnie. To higieniczne i praktyczne rozwiązanie docenią wszyscy rodzice;
 • Jest przyjazny alergikom, bo nie pozwala rozwijać się bakteriom i grzybom.

 

Dzięki swoim właściwościom materac “oddycha”, co zapewnia odpowiednią temperaturę podczas snu. Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, więc dziecko będzie wypoczywać w odpowiednich warunkach. Do wyboru są materace z wypełnieniem lateksowym lub kokosowym.

Lateksowe materace dziecięce 90x160

Lateks to materiał wyprodukowany z roztworu kauczuku naturalnego. Jest bardzo chętnie wykorzystywany ze względu na swoje cenne właściwości. Przede wszystkim materace dziecięce 90x160 z takim wypełnieniem łatwiej utrzymać w czystości. Są przyjazne alergikom. Dzięki swojej strukturze mata lateksowa “oddycha” i umożliwia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Dzięki takiej wentylacji materac jest czysty, suchy i zachowuje optymalną temperaturę w nocy. Lateks jest również wystarczająco twardy, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Z kolei pianka pozwoli napiętym mięśniom się rozluźnić, a ciału przyjąć optymalną pozycję. Takie połączenie gwarantuje, że żaden mięsień nie będzie nadmiernie uciskany, a noc minie spokojnie.

Poznaj materace piankowo-kokosowe

Dla wszystkich zainteresowanych produktami przygotowanymi z naturalnych materiałów polecamy materace piankowe z wypełnieniem kokosowym. Zaletą takiej maty jest  twardość - podczas snu kręgosłup nie przyjmuje nienaturalnej dla siebie pozycji. Podstawa materaca wykonana w 100% z włókna kokosowego zapewnia plecom optymalne ułożenie. Jednocześnie miękka pianka jest doskonałym amortyzatorem, gdyż dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała bez niemiłego wrażenia “zapadania się”. Włókno z kokosa dzięki swojej strukturze jest przyjazne alergikom. Nie gromadzi wilgoci (ta odprowadzana jest na zewnątrz), więc materac pozostaje czysty i suchy. Cała konstrukcja “oddycha”, zapewniając właściwą wentylację i  optymalną temperaturę podczas snu. Dziecko obudzi się wypoczęte oraz gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 8 cm Kevin 90x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  500,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 11 cm Kevin 90x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  540,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 8 cm Oskar 90x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  570,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 11 cm Oskar 90x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  585,00 zł
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus