Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Bonelowe 100x200

Jest 2 produktów.

 

Mata kokosowa skutecznie odprowadza wilgoć, więc materac pozostaje suchy;Należyty wypoczynek w nocy to podstawa dobrego samopoczucia i sprawnego funkcjonowania w ciągu dnia. Nie jest tajemnicą, że człowiek wyspany jest bardziej efektywny i empatyczny niż po źle przespanej nocy. Dbając o należyty wypoczynek, jednocześnie dba się więc o dobre relacje z ludźmi. Warunkiem jest zapewnienie sobie odpowiednich warunków w pokoju bądź sypialni. Materace bonelowe 100 x 200 cm to sposób na głęboki, regenerujący sen, bez budzenia się czy bólu karku. Są doskonałe dla jednej osoby lubiącej spać na nieco twardym podłożu.

 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  605,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Leo 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  635,00 zł

Materac bonelowy 100 x 200 cm - idealne podparcie całego ciała

Wymiary 100 x 200 cm pasują osobom śpiącym raczej pojedynczo i ceniącym sobie wygodę. Wypełnienie z maty kokosowej i sprężyn bonelowych daje odpowiednie podparcie całemu ciału. Same sprężyny są ze sobą odpowiednio połączone i równomiernie uginają się pod ciężarem. Żadna część ciała nie jest uciskana - koniec z bólem karku lub pleców o poranku! Oprócz tego materac bonelowy 100 x 200 cm równomiernie się zużywa. Przewracając go raz na jedną i raz na drugą stronę, można dodatkowo przedłużyć jego trwałość. Podsumowując, materace bonelowe to:

 • równomierne podparcie dla wszystkich części ciała;
 • brak bólu karku czy pleców;
 • twardy sen w nocy;
 • równomierne zużycie materaca i jego dłuższa żywotność.

 

Materace bonelowe 100 x 200 cm - doskonały wybór przez cały rok

Materace bonelowe 100 x 200 cm to doskonały wybór niezależnie od pory roku! Są bowiem dwustronne. Dzięki temu można zapewnić sobie komfort termiczny. W zimie będzie to przyjemne ciepło a latem - kojący chłód. Jedna strona jest podszyta bawełną, która w parne, letnie noce daje przyjemne uczucie chłodu i odprowadza wilgoć. Bawełna to naturalny, przyjazny dla skóry, przewiewny materiał, skutecznie rozwiązujący problem “gorącego” materaca. Druga strona jest podszyta wełną, dodatkowo ogrzewającą w zimne, długie noce. Wełna zatrzymuje ciepło, dzięki czemu śpi się twardo i przyjemnie, bez uczucia wychłodzenia. Zasypianie też staje się przyjemniejsze, bo nie trzeba długo czekać, aż pod kołdrą zrobi się przyjemnie ciepło. Niezależnie od pory roku można liczyć na twardy, mocny sen.

Materace bonelowe 100 x 200 cm dla higieny snu

Materac bonelowy 100 x 200 cm to również troska o właściwą higienę snu.

 • Mata kokosowa skutecznie odprowadza wilgoć, więc materac pozostaje suchy;
 • Owata jest wypełnieniem przyjaznym dla alergików, gdyż nie uczula;
 • Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce. Jest to szczególnie przydatne w przypadku obecności w domu dzieci lub zwierząt.

 

Zabrudzenia lub “zawilgocony” materac to nic miłego. Na szczęście materace bonelowe 100 x 200 cm stanowią skuteczną odpowiedź na te problemy. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus