Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Piankowe 160x200

Jest 2 produktów.

Chcesz wygodnie wypocząć na łóżku dwuosobowym? Świetnie! Mamy dla Ciebie materace piankowe 160 × 200, które zapewnią dobrze przespaną noc. Mają one wysokość 11 cm i należą do twardych oraz średnio-twardych (stopień twardości H3/H4). Zapewniają jednocześnie wystarczające podparcie dla kręgosłupa i pozwalają napiętym mięśniom się rozluźnić. 160 cm szerokości i 200  cm długości to rozmiar, dzięki któremu wygodnie wyśpią się dwie osoby. Mimo swoich rozmiarów pianka obecna w materacu jest jednak lekka, co czyni użytkowanie go wygodniejszym.

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy Oliver 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  685,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy Tytus 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  735,00 zł

Materac piankowy 160 × 200 - co jeszcze warto wiedzieć?

 • Nie musisz obawiać się braku higieny. Zachowanie czystości w sypialni będzie znacznie ułatwione dzięki zdejmowanemu pokrowcowi. Można go śmiało wyprać w pralce. Tym sposobem łóżko będzie czyste, pachnące oraz wolne od plam i roztoczy.
 • Nasz materac piankowy 160 × 200 jest dwustronny. Oznacza to, że każda ze stron nadaje się do spania. Warto od czasu do czasu nasz materac odwracać, by wolniej się odkształcał i zużywał. Dzięki temu lepiej się śpi, a zakup służy dłużej;
 • Obawiasz się alergii? Już nie musisz! Wszystkie elementy materaca - mata kokosowa, lateks czy pianka - mają właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Dzięki temu roztocza i inni „nieproszeni goście” nie mają szans się zadomowić. Dodatkowo nasz materac piankowy 160 × 200 zapewnia prawidłowe odprowadzanie wilgoci (dzięki temu jest czysty, suchy i nie pleśnieje). Ułatwia też termoregulację, dlatego w nocy nie będzie Ci ani zbyt zimno, ani zbyt gorąco. Idealnie!
 • Nasze materace piankowe 160 × 200 dzielą się na kokosowe oraz lateksowe. Warto poznać zalety każdego z nich.

 

Materac piankowo-kokosowy - czym się wyróżnia?

Podstawą takiego materaca jest oczywiście mata wykonana z naturalnego włókna kokosowego. Z uwagi na swoją twardość bardzo dobrze podtrzymuje kręgosłup podczas snu. Mata kokosowa jest wolna od roztoczy i grzybów, jest więc w pełni naturalna i bezpieczna nawet dla alergików. Nie zatrzymuje wilgoci i ułatwia utrzymanie prawidłowej temperatury podczas snu. Uzupełniona o warstwy miękkiej pianki i praktyczny pokrowiec stanowi doskonałe miejsce do spania.

Materac piankowo-lateksowy- co trzeba o nim wiedzieć?

Alternatywą jest materac piankowo-lateksowy. Zamiast maty kokosowej zastosowano w nim właśnie materiał pochodzący z żywicy drzewa kauczukowego, czyli lateks. Jest to surowiec bezpieczny dla alergików (poza osobami uczulonymi na tę substancję). Nie stanowi pożywki dla roztoczy czy grzybów, więc w sypialni nie spotkasz tych „nieproszonych gości”. Lateks jest również wystarczająco sztywny, by należycie podtrzymać kręgosłup i ułatwić przyjęcie właściwej pozycji podczas snu. Można więc odpocząć spokojnie, bezpiecznie i przede wszystkim wygodnie. A rano z nową energią powitać kolejny dzień.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus