Kategorie

Kupujesz jakość

Łóżka piętrowe

Jest 2 produktów.

W naszym sklepie internetowym MebleDoSpania stworzyliśmy bogatą ofertę łóżek do sypialni oraz pokoi dziecięcych. Produkujemy je w oparciu o cenne doświadczenie oraz przez lata zdobywaną wiedzę. Oferowane przez nas łóżka wykonujemy z najwyższej jakości naturalnego górskiego drewna świerkowego. Drewno świerkowe o grubości 3,5 cm pozwala nam uzyskać wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która została doceniona przez wielu klientów. Zależało nam na tym, aby kolekcja łóżek była jak najbardziej kompleksowa i pozwalała na wiele możliwości aranżacyjnych. W związku z tym na naszej stronie internetowej można znaleźć łóżka piętrowe, dostępne w dwóch wymiarach – 80x200 oraz 90x200. To świetne rozwiązanie szczególnie w pokojach dziecięcych, zapewniające komfortowe miejsce do spania dla dwóch osób, jednocześnie nie zabierając cennej przestrzeni.

 • Nowość

  Łóżko piętrowe 90x200 90x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena: 2 650,00 zł
  2 350,00 zł
 • Nowość

  Łóżko piętrowe 80x200 80x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni.

  cena: 2 600,00 zł
  2 300,00 zł

Wygodne i bezpieczne łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe to funkcjonalna opcja sprawdzająca się w mniejszych pomieszczeniach dzielonych przez rodzeństwo. Prezentowane przez nas modele są niezwykle uniwersalne i ponadczasowe, dlatego będą współgrały z każdym wystrojem. Łóżka piętrowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci z tego względu, że pozwalają spełnić marzenia wielu maluszków. Większości z nich dużą frajdę sprawia możliwość spania na wysokości. Oferowane przez nas łóżka piętrowe zostały wykonane w taki sposób, by gwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wyposażone zostały w cztery barierki, drabinkę oraz solidną konstrukcję. Dodatkowo modele pozbawione zostały ostrych krawędzi, które mogłyby stanowić niebezpieczeństwo.

Łóżka piętrowe – najlepsze rozwiązanie do pokoju rodzeństwa

W mieszkaniach bardzo często brakuje miejsca na osobne pokoje dla rodzeństwa. W związku z tym poszukuje się funkcjonalnych rozwiązań, które pozwoliłyby na przejrzyste i praktyczne zaaranżowanie pomieszczenia zamieszkiwanego przez kilkoro dzieci. Łóżka piętrowe spełnią oczekiwania zarówno najmłodszych, jak i rodziców. Prezentowane przez nas modele to zaawansowana konstrukcja, która umożliwia także rozłożenie jej na dwa osobne łóżka. Pierwsza opcja umożliwia korzystanie z łóżka piętrowego, druga natomiast gwarantuje dwa pojedyncze miejsca do spania. Solidność oraz wytrzymałość naszych materiałów pozwoliła uzyskać maksymalny komfort, dzięki czemu dzieci nie będą chciały spać nigdzie indziej. W łóżkach piętrowych odkryją nie tylko miejsce do spania, ale także możliwość szalonej i bezpiecznej zabawy. Zakup mebli w naszym sklepie MebleDoSpania to gwarancja najwyższej jakości przez bardzo długi czas!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus