Kategorie

Kupujesz jakość

Łóżka dziecięce

Jest 29 produktów.

Łóżko dziecięce to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju każdego maluszka. Odpowiada zarówno za komfort, jakość, jak i bezpieczeństwo snu. Łóżka dla dzieci powinny posiadać zarówno walory funkcjonalne, jak i estetyczne. Są podstawowym meblem w każdym pokoju, pozwalając na stworzenie komfortowej strefy relaksu. Jakość snu u dzieci ma jeszcze większe znaczenie niż u dorosłych, dlatego warto wybrać solidne, wygodne i wytrzymałe łóżko dla dziecka. Najlepszej klasy modele znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego mebledospania.pl. Jesteśmy producentem artykułów drewnianych, specjalizując się w tworzeniu najwyższej jakości łóżek do sypialni. Prezentujemy szeroki wybór łóżek dziecięcych, dostępnych w różnych wymiarach. Asortyment skierowany jest do najmłodszych, umożliwiając dopasowanie wymiarów do wzrostu dziecka.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Łóżka dla dzieci wykonujemy z litego drewna świerkowego, które odpowiada zarówno za trwałość, jak i niepowtarzalną, ponadczasową estetykę. Naturalne tworzywo doskonale sprawdza się w produkcji mebli, które służą przez bardzo długi czas. Oferowane przez nas łóżka drewniane dla dzieci wykonywane są z materiału o grubości 3,5 cm, co pozwala uzyskać bardzo mocną i masywną konstrukcję. Dzięki temu modele gwarantują najwyższy poziom stabilności i bezpieczeństwa dla najmłodszych.

Drewniane łóżko dla dziecka – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Tworząc kolekcję łóżek dziecięcych, zwracaliśmy szczególną uwagę na jakość ich wykonania. Udało nam się osiągnąć niezwykle trwałą i solidną konstrukcję, która służy najmłodszym przez długi czas. Prezentowane przez nas łóżka drewniane dla dzieci dostępne są w wersji z ekologicznym lakierem bezbarwnym, wybarwione na jeden z kolorów lub bez nielakierowane. Dodatkowo modele gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, co jest istotne w urządzaniu pokoju dla najmłodszych. Kolekcje naszych łóżek dla dziecka wyposażone zostały w dwie barierki z możliwością demontażu. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala łóżku „rosnąć” wraz z dzieckiem. Dzięki temu łóżko dziecięce zachwyca funkcjonalnością i możliwościami. Oferowane przez nas łóżka pozbawiliśmy ostrych krawędzi, aby podczas wstawania lub szalonej zabawy nie stanowiły dla dziecka zagrożenia.

Łóżko dla dzieci – kolekcje gwarantujące uniwersalną estetykę

Drewno to tworzywo, które odpowiada zarówno za solidność konstrukcji, jak i jej walory estetyczne. Naturalny materiał prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego zawsze gwarantuje doskonały wygląd. Drewniane łóżka dla dzieci zapewniają uniwersalny design, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i bardziej kolorowych czy klasycznych. Swój asortyment wyposażyliśmy w cztery wyjątkowe kolekcje mebli. Oferujemy łóżko dla dzieci w modelu Tedi, Classic, Victoria oraz Gwiazdor. Każda z kolekcji udostępnia meble o różnej wielkości, wyróżniając się innymi dodatkami oraz designem. Wszystkie modele wykonywane są z drewna świerkowego, utrzymanego w kilku kolorach do wyboru. Łóżko dla dziewczynki wzbogaciliśmy o przepiękne, grawerowane wzory, które dodadzą wdzięku i uroku uniwersalnym meblom. Model Gwiazdor posiada wyjątkową ramę łóżka, która została udekorowana motywami gwiazd i księżyca.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus