Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Bonelowe 90x200

Jest 2 produktów.

Materace bonelowe 90 x 200 cm to doskonała propozycja dla osób poszukujących równomiernego, solidnego podparcia podczas snu oraz sposobu na odpowiedni wypoczynek. Bez właściwej regeneracji organizm źle funkcjonuje, obniżone są funkcje poznawcze czy poziom empatii, nic więc dziwnego, że źle przespana noc owocuje przykrymi konsekwencjami w dzień! Dodatkowo źle dobrany materac po prostu negatywnie wpływa na kręgosłup. Średnio twardy, hipoalergiczny i solidny nadaje się do wielu pomieszczeń, na przykład do pokoju młodzieżowego. Równomierne podparcie czy możliwość prania pokrowca to dodatkowe zalety. 

 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  585,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Leo 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  620,00 zł

Materac bonelowy 90 x 200 - doskonałe podparcie dla kręgosłupa

Główną zaletą tego rodzaju materaców jest równomierne podparcie dla całego ciała podczas snu. Sprężyny są ze sobą połączone w taki sposób, że ugięcie jednej z nich wpływa na całą konstrukcję. Nie ugina się zatem tylko jedna sprężyna, ale również sąsiednie. Dzięki temu materac jest równomiernie obciążony i nie zapada się w danym miejscu. Kręgosłup zachowuje swoją naturalną krzywiznę, a żaden z narządów wewnętrznych nie jest nadmiernie uciskany. Wpływa to pozytywnie na jakość snu, regenerację organizmu, dobre samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia. Po tak dobrze przespanej nocy nie ma już mowy o bolących plecach czy karku. Materac bonelowy 90 x 200 cm jest również odporny na odkształcenia, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Nie jest to jedyna korzyść - kolejną jest termoregulacja.

Materace bonelowe 90 x 200 cm doskonałe latem i zimą

Komfort snu to również komfort termiczny. Nadmierne gorąco albo chłód mogą zakłócić rytm snu. Pokrycie materaca doskonale pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury. Dzięki temu latem organizm nie ulega przegrzaniu, a zimą - nadmiernemu wychłodzeniu. Materace bonelowe 90 x 200 cm są dwustronne. Latem można położyć się na stronie podbitej bawełną dającą miłe uczucie chłodu w parne noce. Zimą natomiast najlepiej położyć się na stronie pokrytej od wewnątrz wełną, przynoszącą miłe ciepło. Obracając materac bonelowy 90 x 200 cm, zużywa się go równomiernie, co przedłuża jego trwałość.

Materac bonelowy 90 x 200 cm z pokrowcem do prania

W przypadku obecności w domu dzieci albo zwierząt ważne jest, aby materac można było szybko i łatwo wyczyścić. Istnieje bowiem spore ryzyko zabrudzenia czy to jedzeniem, czy  okruchami ziemi po spacerze z pupilem. Pokrowiec oferowanego modelu można zdjąć i wyprać w pralce, dzięki czemu w domu zachowana jest czystość i higiena. Na czystym, pachnącym materacu po prostu przyjemniej się śpi. Pokrowiec chroni również przed zniszczeniem. Dodatkowo ułatwia codzienne funkcjonowanie alergikom. Sam materac bonelowy 90 x 200 cm jest przyjazny osobom borykającym się z alergią. To trwały, łatwy do utrzymania w czystości i wygodny sposób na głęboki, odprężający sen. Spokojnie przespana noc to przecież gwarancja udanego, dobrego dnia.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus