Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Piankowe 180x200

Jest 2 produktów.

Szukacie wygodnego materaca? Chcecie nareszcie się porządnie wyspać i nie budzić z bólem pleców? Nie walczyć ze zmiennymi nastrojami czy spadkiem koncentracji? Macie dość bezskutecznego poszukiwania optymalnej pozycji do spania? Nasze materace piankowe 180 × 200 są do Waszej dyspozycji! Należą one do grupy twardych i średnio-twardych (mają stopień twardości H3/H4), więc zapewnią wygodną i komfortową pozycję do snu bez wrażenia „zapadania się” i wyginania kręgosłupa w nienaturalnej pozycji. Jednocześnie cała konstrukcja jest na tyle miękka (11 cm grubości!) by mięśnie mogły się rozluźnić. 180 cm szerokości i 200 cm długości pozwalają komfortowo wyspać się nawet dwóm osobom. Ale to nie koniec listy zalet.

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy Oliver 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  735,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy Tytus 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  785,00 zł

Poznaj nasze materace piankowe 180 × 200

 • Po pierwsze: Czystość i higiena w sypialni. Materac piankowy 180 × 200 wyposażono w zdejmowany pokrowiec, który nadaje się do prania w pralce. Dzięki temu w sypialni jest czysto, pachnąco i schludnie, bez roztoczy, plam i wilgoci. To szczególnie ważne wtedy, gdy w domu są małe dzieci lub zwierzęta.
 • Po drugie: Hipoalergiczność i bezpieczeństwo. Nasze materace piankowe 180 × 200 są w pełni bezpieczne nawet dla alergików. Nie gromadzą się na nich roztocza i nie rozwijają się grzyby. Można więc spać spokojnie i co najważniejsze - zdrowo!
 • Po trzecie: Wygoda. Mimo swoich gabarytów nie mają dużej wagi, więc łatwo jest nimi manewrować.
 • Po czwarte: Dwustronność. Można spać na dowolnie wybranej stronie materaca. Obracając go od czasu do czasu sprawisz, że będzie się równomiernie zużywał i dłużej pozostanie w dobrej kondycji.
 • Po piąte: Można zdecydować się na materac kokosowy lub lateksowy. Oba rodzaje mają swoje zalety, które warto poznać.

 

Materac piankowo-kokosowy - sama natura 

Ten rodzaj materaca wyróżnia się dzięki wykorzystaniu jako podstawy maty z naturalnego włókna kokosowego. Zapewnia ona właściwą cyrkulację powietrza, odpowiednią temperaturę i dodatkowo ułatwia odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu materac piankowy 180 × 200 pozostaje suchy, czysty i bezpieczny dla użytkowników. Mata kokosowa jest twarda, więc kręgosłup nie „zapada się” a Ty nie budzisz się z bólem pleców czy karku. W połączeniu z owatą i praktycznym pokrowcem tworzy wygodne miejsce do spania dla dwóch osób.

A może materac piankowo-lateksowy?

Alternatywą jest materac piankowo-lateksowy. Lateks to substancja wytwarzana z żywicy drzewa kauczukowego. Nie gromadzi wilgoci, nie przepuszcza szkodliwych drobnoustrojów. Nie stanowi pożywki dla grzybów czy roztoczy. Zapewnia jednak odpowiednią przepuszczalność powietrza, a dzięki swojej sztywności daje kręgosłupowi należyte podparcie. Ty możesz zatem odetchnąć z ulgą i spać spokojnie, wygodnie oraz bezpiecznie.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus