Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Kieszeniowe 160x200

Jest 5 produktów.

Bez wątpienia jednym z najwygodniejszych typów materaców są kieszeniowe, wyróżniające się bardzo bliskim osadzeniem sprężyn, które zostały dodatkowo pokryte specjalnymi poszewkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie wydają one dźwięków podczas zmiany pozycji, idealnie dopasowują się do kształtu ciała leżącego oraz pomagają zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa, co nadaje im dodatkowych właściwości rehabilitacyjnych. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór obustronnych, średnio-twardych materacy kieszeniowych 160 x 200 ze zdejmowaną i łatwą do prania poszewką.

 • Nowość

  Materac kieszeniowy Alex 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  835,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Ivo 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  895,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Igor 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 130,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort plus 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 070,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort max 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 185,00 zł

Oferta materacy w naszym sklepie

Wśród dostępnych modeli szczególnym zainteresowaniem cieszą się materace do spania o grubości około 18 cm COMFORT PLUS i COMFORT MAX z wypełnieniem bawełniano-wełnianym z owatą, pianką visco oraz sprężynami multipocket, które maksymalnie podnoszą jakość snu, a także pomagają zachować naturalne ułożenie układu kostno-mięśniowego. Wartym uwagi jest również materac kieszeniowy 160 x 200 IGOR o grubości ok. 18 cm posiadający wypełnienie składające się z bawełny, wełny, owaty i kokosu. Polecamy też model IVO o grubości 18 cm z wypełnieniem bawełniano-wełniano-kokosowym z owatą, a także materac do spania ALEX o grubości 17-18 cm z wypełnieniem bawełniano-wełnianym z owatą. Wszystkie dostępne pozycje zostały wykonane z wysokiej jakości surowców zapewniających komfortowe ułożenie ciała oraz wygodę podczas leżenia. Ponadto posiadają 9 stref spania gwarantujących pełną swobodę przy zmianie pozycji podczas snu. W procesie produkcji zadbano o wykorzystanie naturalnych, nieuczulających materiałów, dzięki którym wszystkie, wymienione materace kieszeniowe posiadają właściwości hipoalergiczne i nie powodują podrażnień skóry.

Właściwości materacy kieszeniowych 160 x 200

Materace kieszeniowe 160 x 200 posiadają osadzone blisko siebie sprężyny, dzięki którym zachowana została duża elastyczność punktowa, pomagająca zachować naturalne krzywizny kręgosłupa podczas wypoczynku, dzięki czemu nie ma ryzyka wstania z bólem karku czy pleców. Ta właściwość sprawia, że mięśnie podczas snu nie muszą dodatkowo podtrzymywać kręgosłupa, więc pozostają rozluźnione i znacznie lepiej się regenerują, dzięki czemu użytkownik będzie wstawał bardziej wypoczęty i odprężony. Aż 9 stref spania pomaga maksymalnie dopasować nacisk poszczególnych części ciała na każdą sprężynę z osobna, co pomaga w dobraniu odpowiedniej pozycji podczas snu. Dzięki osadzeniu sprężyn blisko siebie oraz powlekających je specjalnych „kieszeniach” wszelkie odgłosy wynikające z nacisku ciała śpiącego na sprężyny oraz ze zmiany pozycji ciała zostają tłumione.

Dla kogo materac kieszeniowy 160 x 200?

Materac kieszeniowy 160 x 200 to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. Ze względu na dużą elastyczność punktową polecany jest szczególnie osobom odbywającym rehabilitację oraz zmagającym się ze schorzeniami narządów ruchu, kręgosłupa, a także osobom starszym. To też dobre rozwiązanie dla kobiet w ciąży oraz osób po operacjach i zabiegach.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus