Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Bonelowe 120x200

Jest 2 produktów.

Materac bonelowy 120 x 200 cm to propozycja dla tych, którzy cenią sobie mocny, twardy sen. Wiadomo, że należyty wypoczynek w nocy przekłada się na dobre samopoczucie i wysoką produktywność w dzień. Dobrze przygotowane miejsce do spania jest więc bardzo ważne - często decyduje o naszym samopoczuciu, a także poziomie koncentracji. Materac bonelowy 120 x 200 cm stanowi najlepszą odpowiedź na te potrzeby.

 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 120x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  625,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Leo 120x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  680,00 zł

Odporny na odkształcenia materac bonelowy 120 x 200 cm

Nasze propozycje będą idealne dla tych, którzy wolą spać na średnio twardym podłożu. Większy rozmiar materaca pozwala na przyjęcie dogodnej pozycji podczas snu. Specjalne sprężyny typu bonell są ze sobą połączone, więc ciężar ciała rozkładany jest równomiernie na całym materacu. Tworzą tym samym jeden zespół współpracujących ze sobą elementów. Żaden z narządów wewnętrznych nie jest nadmiernie uciskany, więc poranek minie bez nieprzyjemnego drętwienia karku, pleców czy bólu głowy, co się często zdarza przy źle dobranym podłożu. Nie ma też mowy o wierceniu się w nocy w poszukiwaniu pozycji przyjaznej dla kręgosłupa.  Oznacza to też, że materac bonelowy 120 x 200 cm nie zużywa się tylko w jednym miejscu, a zmieniając sezonowo jego stronę (np. latem i zimą), można nawet znacznie przedłużyć  żywotność.

Plamy na łóżku? Pokrowiec można wyprać!

Jest też dobra wiadomość dla wszystkich, którzy obawiają się różnego rodzaju plam czy zanieczyszczeń: młodych mam czy właścicieli zwierząt domowych. Otóż materac bonelowy 120 x 200 cm wyposażony jest w specjalny pokrowiec nadający się do prania. Wystarczy go zdjąć i wrzucić do pralki! Na takim świeżym, czystym, pachnącym podłożu od razu lepiej się śpi. W dodatku to bardzo korzystne rozwiązanie dla alergików. Podszycie z owaty ma bowiem właściwości antyalergiczne. Ta włóknina nadaje materacowi miękkości, tworząc bezpieczne warunki do spania.

Materace bonelowe 120 x 200 cm dobre latem i zimą

Oprócz możliwości prania ważny jest również komfort termiczny podczas snu. Niekiedy zdarza się przecież, że nadmierne gorąco albo chłód mogą nas wybudzić - zupełnie niepotrzebnie! Materac bonelowy 120 x 200 cm jest dwustronny. Nie tylko równomiernie się zużywa, ale daje również możliwość doboru odpowiedniego ułożenia w zależności od pory roku. Wybór powierzchni spania przywodzi albo przyjemne ciepło, albo kojący chłód, w zależności od materiału.

 • Z jednej strony znajduje się lekkie i przewiewne, bawełniane pokrycie, idealne na lato. Bawełna ułatwia odprowadzanie wilgoci, a także sprawia, że znika problem materaca zbyt rozgrzanego, aby się na nim położyć;
 • Po drugiej stronie pokrycie wykonane jest z ciepłej wełny chroniącej przed zimowymi chłodami. To idealne rozwiązanie dla osób marznących w nocy.

 

Niezależnie od pory roku z pewnością nikomu nie będzie ani za zimno, ani za gorąco, więc dyskomfort nie przerwie zasłużonego wypoczynku. Po trudach wyboru materaca można zatem spokojnie położyć się na łóżku i smacznie zasnąć.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus