Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Kieszeniowe 90x200

Jest 5 produktów.

Na zdrowiu nie można oszczędzać. Doskonale o tym wiemy, dlatego w ofercie naszego sklepu uwzględniliśmy również materace kieszeniowe wysokiej jakości, które bardzo korzystnie wpływają na komfort snu. Wybrany przez nas materac powinien być maksymalnie dopasowany do oczekiwań oraz sylwetki osoby śpiącej. Takie są odpowiednio dobrane materace kieszeniowe 90 × 200, które można wykorzystać w pokoju dziecięcym lub w pokoju gościnnym, np. materac kieszeniowy Comfort max. To produkty, które dopasowują się do każdego typu sylwetki, nawet osób ze schorzeniami kręgosłupa. Będą idealnym wyborem dla wszystkich lubiących spać na średnio-twardym podłożu.

 • Nowość

  Materac kieszeniowy Alex 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  675,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Ivo 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  705,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort max 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  825,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort plus 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  895,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort max 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  990,00 zł

Materace kieszeniowe 90 × 200 do pokoju dziecka lub pokoju gościnnego - charakterystyka produktu

Jakie są nasze materace kieszeniowe? To bardzo funkcjonalne wyposażenie łóżka, które dzięki sprężynom kieszeniowym umożliwia doskonałe podparcie wybranej części ciała. Dzieje się tak za sprawą tego, że każda sprężyna zabudowana jest w oddzielną warstwę materiału. Co więcej, sprężyny nie są ze sobą połączone, więc nacisk na jedną z nich nie pociąga za sobą pozostałych, a jest to idealne rozwiązanie, gdy na łóżku śpi więcej niż jedna osoba. Powinieneś zwrócić uwagę na taki materac, jeśli nie przepadasz za dźwiękiem uginających się sprężyn i „falowania” materaca. Wbudowany system sprężyn multipocket oraz 9 stref twardości sprawiają, że materac kieszeniowy ma więcej punktów podparcia dla ciała, większą odporność na zniekształcenia oraz większą trwałość i wygodę, co zdecydowanie korzystnie wpływa na regenerację podczas snu, a także nasz komfort. 

Jest to także bardzo praktyczna propozycja z punktu widzenia użyteczności, ponieważ materac kieszeniowy 90 × 200 jest dwustronny i można go co jakiś czas zmienić w zależności od tego, na której stronie chcemy aktualnie spać, a także, aby wydłużyć jego żywotność. Pokrowiec na materac, który jest do niego dołączony można zdjąć i w razie zabrudzeń w każdej chwili wyprać.

Jeśli jesteś alergikiem, to nasze materace kieszeniowe będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Lateks wytwarzany z mleczka kauczukowego, mata kokosowa ze skorupy orzecha kokosowego oraz owata, którą podszyty jest pokrowiec to naturalne materiały. Dzięki ich właściwościom antyalergicznym można zasnąć spokojnie, bez stresu oraz z dużym poczuciem komfortu.

Materace, na których się… wyśpisz!

Atrakcyjna cena, wysoki komfort użytkowania oraz niezwykła wygoda materaca kieszeniowego 90 × 200 to wystarczające powody, aby zastanowić się nad jego zastosowaniem we własnym mieszkaniu. Na mebledospania.pl można znaleźć wiele propozycji materacy kieszeniowych dopasowanych pod indywidualne potrzeby klientów. Codziennie staramy się profesjonalnie doradzać w każdym aspekcie mebli do spania. W ofercie posiadamy także łóżka pojedyncze, łóżka piętrowe, stelaże oraz stoliki nocne, a także wiele innych, interesujących produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus