Kategorie

Promocje

Kupujesz jakość

Łóżka piętrowe 90x200

Jest 1 produkt.

Urządzacie Państwo pokój dla rodzeństwa i nie wiecie, jak to zrobić, aby wszystko miało w nim swoje miejsce? Warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, które będą w stanie zaaranżować pomieszczenie w sposób praktyczny i przejrzysty. Jednym z nich jest łóżko piętrowe 90x200. Jesteśmy producentem drewnianych mebli, do których tworzenia wykorzystujemy najwyższej jakości drewno świerkowe. Dzięki temu dajemy naszym klientom gwarancję solidnych konstrukcji i wytrzymałych produktów. W ofercie udostępniamy łóżka piętrowe 90x200, stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Większość maluchów w pewnym wieku marzy o spaniu na wysokości, dlatego prezentowane przez nas meble pozwalają nie tylko na funkcjonalność, ale także na spełnienie pragnień najmłodszych.

  • Nowość Promocja

    Łóżko piętrowe 90x200 90x200 Wysyłka łóżka do 14 dni

    cena: 2 650,00 zł
    2 350,00 zł

Solidne i bezpieczne łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego

Łóżka piętrowe 90x200 to jeden z wariantów znajdujących się w naszej ofercie, składający się z dwóch jednoosobowych miejsc do spania. Jest komfortową opcją zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Świetnie sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach dzielonych przez rodzeństwo. Łóżka piętrowe 90x200 wpłyną na całą aranżację pokoju dziecięcego, czyniąc go bardziej przejrzystym i przestronnym. Dwa miejsca do spania w jednym meblu sprawią, że we wnętrzu będzie o wiele więcej miejsca na inne niezbędne elementy i meble. Oferowane przez nas łóżko piętrowe 90x200 to połączenie uniwersalnego designu z najwyższą jakością wykonania. Szlachetne tworzywo dba zarówno o stabilność konstrukcji, jak i naturalną, przepiękną estetykę. Dzięki temu łóżko piętrowe 90x200 wyprodukowane przez naszą firmę spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Łóżko piętrowe 90x200 – praktyczne rozwiązanie sprawiające dzieciom frajdę!

Łóżko piętrowe 90x200 zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców. Tych pierwszych zauroczy uniwersalnym designem oraz niesamowitą konstrukcją. Łóżka piętrowe dla najmłodszych to nie tylko komfortowe miejsce do spania, ale także przestrzeń do szalonej zabawy. Dla rodziców to natomiast funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bardziej przestronną aranżację wnętrza dla większej liczby dzieci. Łóżko piętrowe 90x200 oparliśmy na niezwykle stabilnej konstrukcji, która została wykonana z materiału o grubości aż 3,5 cm. Dzięki temu zapewnia niepowtarzalną solidność i bezpieczeństwo. Dodatkowo łóżko piętrowe 90x200 wyposażamy w najwyższej jakości barierki oraz wygodną drabinkę. Wszystkie elementy mebla są niezwykle wytrzymałe i stabilne, oferując najmłodszym pełną ochronę.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus