Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Dziecięce 90x190

Jest 4 produktów.

Szukasz jakościowego materaca do pokoju dziecka? W naszym asortymencie znajdziesz materace dziecięce 90x190 cm. Ten wymiar to dopasowana do potrzeb kilkulatka przestrzeń, dzięki której spokojnie zaśnie, zanurzając się w komfortowym śnie na całą noc. Długość 190 cm oraz szerokość o wartości 90 cm to odpowiednia wielkość przeznaczona do wypoczynku i regeneracji kilkuletniego dziecka. Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi wysoki komfort oraz prawidłowe warunki rozwoju, materace dziecięce 90x190 cm piankowe kokosowe lub lateksowe sprawdzą się doskonale! Zapewniamy, że warstwowa konstrukcja materacy piankowych to sposób na osiągnięcie najwyższego komfortu oraz bezpieczeństwa. Wybierzesz dla swojego dziecka materac piankowo-lateksowy czy piankowo-kokosowy? Sprawdź, dlaczego warto rozważyć obie opcje.

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 8 cm Kevin 90x190 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  500,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 11 cm Kevin 90x190 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  540,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 8 cm Oskar 90x190 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  570,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 11 cm Oskar 90x190 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  585,00 zł

Poznaj materace dziecięce 90x190 lateksowe

Materac dziecięcy 90x190 to produkt, dzięki któremu Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie we własnym łóżku. Być może jesteście na etapie, kiedy staracie się nauczyć dziecko, aby samodzielnie spało we własnym pokoju? Wykorzystanie odpowiednio dobranego typu materaca lateksowego może sprawić, że maluch chętniej zaśnie w swoim łóżku. Dlaczego warto wybrać materac dziecięcy 90x190 z lateksu? Jest to materiał wyprodukowany z roztworu kauczuku naturalnego, który posiada cenne właściwości. Łatwość utrzymania w czystości, przyjazność dla alergików, odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, odpowiednie podparcie kręgosłupa – to zalety, dzięki którym sen malucha będzie wyjątkowy.

Materace dziecięce 90x190 z włóknem kokosowym

Ten typ materaca okaże się odpowiedni dla osób stawiających na rozwiązania z naturalnych materiałów. Takie właśnie są materace piankowe z wypełnieniem z włókna kokosowego. Twardość użytej maty kokosowej sprawia, że ułożenie kręgosłupa podczas snu jest odpowiednie, co zapobiega porannym bólom. Optymalne ułożenie kręgosłupa to podstawa do uniknięcia ewentualnych wad postawy w przyszłości. Materac dziecięcy 90x190 jest przyjazny alergikom, nie gromadzi wilgoci oraz zapewnia właściwą wentylację. Wszystkie zalety tego produktu sprawią, że Twoje dziecko wstanie wypoczęte i szczęśliwe.

Solidne materace dziecięce 90x190

Z pewnością wiesz, jak istotne są warunki do spania, które stworzysz dla swojej pociechy. Materace dziecięce 90x190 cm lateksowe lub kokosowe to bezpieczeństwo, korzyści zdrowotne oraz wysoki komfort, których nie może zabraknąć podczas rozwoju Twojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego mebledospania.pl, gdzie znajdziesz inspiracje do aranżacji wnętrz za pomocą solidnych mebli drewnianych oraz akcesoriów do spania. Nie zwlekaj i wybierz ofertę będącą najlepszą odpowiedzią na Twoje oczekiwania i potrzeby.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus