Kategorie

Kupujesz jakość

Łóżka piętrowe 80x200

Jest 1 produkt.

W momencie pojawienia się w rodzinie kolejnego dziecka zdarza się, że ścisk w mieszkaniu daje się we znaki. Z czasem pokój dziecięcy musi pomieścić większą liczbę osób, co wymaga skorzystania z zaawansowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Jednym z nich, cieszącym się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony najmłodszych, jak i rodziców, jest łóżko piętrowe. Mebel ten jest niezbędnym wyposażeniem każdego pokoju dziecięcego. W związku z tym, chcąc zapewnić najmłodszym wygodę podczas snu w zgodzie z praktyczną aranżacją, łóżka piętrowe są najlepszym rozwiązaniem. Rodziców zachwycą funkcjonalnością, natomiast dzieci zadowolą możliwością spania na wysokości oraz szaleństwem zabaw.

  • Nowość

    Łóżko piętrowe 80x200 80x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni.

    cena: 2 600,00 zł
    2 300,00 zł

Drewniane łóżka piętrowe dla rodzeństwa

W przygotowanej przez nas ofercie do pokoju dziecięcego można znaleźć łóżka piętrowe 80x200. Jest to wariant sprawdzający się w mniejszych pomieszczeniach. Prezentowane przez nas łóżko piętrowe 80x200 składa się z dwóch pojedynczych miejsc do spania o takiej samej wielkości. Gwarantuje najwyższy poziom wygody podczas snu! Oferowane przez nas łóżka wykonywane są z naturalnego górskiego drewna świerkowego, które dba o stabilność konstrukcji i najwyższą jakość mebla. Tworzymy deski o grubości aż 3,5 cm, co odpowiada za bezpieczeństwo i wytrzymałość. Łóżka piętrowe 80x200 to masywne konstrukcje, które wytrzymują bardzo duże obciążenie, dzięki czemu razem z dzieckiem będzie mogła położyć się dorosła osoba. Dodatkowo każdy element nośny jest przez nas czopowany, co daje gwarancję długotrwałego użytkowania.

Łóżka piętrowe 80x200 – gwarancja bezpiecznego snu dla najmłodszych

Decydując się na łóżko piętrowe, obawę rodziców budzi głównie niestabilność i niebezpieczeństwo wynikające ze spania dziecka na wysokości. W związku z tym w naszej produkcji zwracaliśmy szczególną uwagę na dobór solidnych i grubych materiałów, najwyższą jakość technologii oraz masywną konstrukcję. Te wszystkie właściwości sprawiły, że łóżka piętrowe 80x200 zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Dodatkowo wyposażone są w zaawansowane funkcje, które dbają o skuteczną ochronę podczas snu. Łóżka piętrowe 80x200 posiadają cztery solidne barierki. Dwie z nich obejmują całą powierzchnię konstrukcji. Prezentowane przez nas modele wyposażone zostały także w stabilną drabinkę, która umożliwia bezpieczne i komfortowe wchodzenie na górę. Konstrukcja pozbawiona jest ostrych krawędzi, dbając o bezpieczeństwo dzieci podczas szalonych zabaw czy snu. Łóżka piętrowe 80x200 to maksymalne bezpieczeństwo, które zapewni najwyższą jakość snu!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus