Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Piankowe 80x200

Jest 2 produktów.

Od 20 lat nasza firma prowadzi sprzedaż materacy na terenie całego kraju. Są chętnie wybierane przez szerokie grono klientów, gdyż wyróżniają się doskonałą jakością materiałów i rewelacyjnym wykończeniem. Podczas ich produkcji zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Najlepszym tego przykładem są materace piankowe 80 x 200, przeznaczone do łóżek jednoosobowych. Wygoda podczas odpoczynku to podstawa. Bez względu na wybór konkretnego modelu przyszli użytkownicy mogą liczyć na zdrowy, przyjemny sen. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą rewelacyjną ofertą.

 • Nowość

  Materac piankowy Oliver 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  530,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy Tytus 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  570,00 zł

Materace piankowe 80 x 200 - dobry wybór!

Podczas wyboru materaca piankowego 80 x 200 z naszej kolekcji, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim należy przeanalizować takie kwestie, jak: właściwości materaca, wysokość oraz rodzaj materiału, z którego został wykonany. Większość z naszych modeli posiada inne cechy. Dla wielu osób poszczególne czynniki są kwestią indywidualną i warto przed zakupem dokładnie je przeanalizować, dostosowując wybrany materac piankowy 80 x 200 do swoich potrzeb. Bez względu na dokonany wybór jesteśmy pewni, że będą Państwo w pełni zadowoleni. Cechami wspólnymi dostępnych w naszym sklepie materacy jest: solidność, wytrzymałość i gwarancja wygody, a to przecież najważniejsze!

Materace piankowe 80 x 200 - popularne modele

W zależności od potrzeb oraz preferencji z pewnością każdy z Państwa znajdzie w naszym sklepie model odpowiedni dla siebie. Materac piankowy 80 x 200, będący uzupełnieniem jednoosobowego łóżka, musi charakteryzować się dobrą jakością i wytrzymałością. Komfort użytkownika to podstawa! 

Nasza bogata oferta składa się z licznych modeli do wyboru. Jednym z najbardziej znanych i cenionych jest materac piankowo-lateksowy Tytus 80 x 200, gwarantujący zdrowy, błogi sen. Jego odpowiednia twardość zapewnia właściwą ergonomię ciała podczas odpoczynku. Ma dobre właściwości dla kręgosłupa i odpowiada za rozluźnienie mięśni. Ponadto, posiada ważną dla wielu osób cechę - jest antyalergiczny. To bardzo pozytywna informacja dla wszystkich osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Pozostałe modele 

Kolejnym produktem godnym uwagi jest materac piankowo-kokosowy Oliver 80 x 200. Podobnie jak wyżej wspomniany model również wykazuje właściwości antyalergiczne. Materac Oliver jest bardzo lekki - w przypadku posiadania przez Państwa łóżka z funkcją otwierania pojemnika na pościel - mała waga materaca może być zbawieniem dla kobiet. Zastosowana w modelu mata kokosowa odpowiada za wchłanianie wilgoci. W rezultacie sen jest przyjemny i zdrowy, a pokrowiec nie wymaga permanentnego prania. Ten solidny i sprawdzony materac piankowy 80 x 200 spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy fachową pomocą.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus