Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Piankowe 100x200

Jest 2 produktów.

Jakość nocnego wypoczynku przekłada się na nasze samopoczucie i efektywność w trakcie dnia. Jeśli więc chcesz skończyć z „trudnymi porankami” warto wymienić materac na lepszy.  To m.in. dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy materac piankowy 100 × 200 cm. Doskonale nadaje się do pokoju młodzieżowego czy kawalerki - solidnie wyśpi się na nim jedna osoba. Jeśli więc preferujesz spanie na średnio-twardym lub twardym podłożu, które zapewnia kręgosłupowi solidne podparcie - czytaj dalej!

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy Oliver 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  550,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy Tytus 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  600,00 zł

Z czego składa się nasz materac?

Prezentowany model to materac piankowo-kokosowy o twardości H3 i wymiarach 100 × 200 cm. Składa się więc z kilku elementów:

 • Maty kokosowej, która dodaje twardości i zapewnia odpowiednie podparcie podczas snu;
 • Pianki, która zapewnia odpowiednią miękkość i wygodę;
 • Pokrowca, który można zdejmować i prać w pralce;

 

Przytaczamy też cztery dodatkowe powody, by zdecydować się na zainwestowanie w dobry sen.

Po pierwsze: nasz materac będzie Ci dłużej służył

Materace piankowe 100 × 200 to zakup na lata, dlatego z pewnością chcesz, by były trwałe. Nasz produkt jest dwustronny, więc odwracając go co jakiś czas zapewniasz jego równomierne zużycie - nie będzie odkształcać się tylko w jednym miejscu. Dzięki temu zabiegowi mniej na powierzchni materaca będzie również roztoczy czy alergenów. Sam materac będzie z kolei wywietrzony, suchy (unikasz zawilgocenia jednej strony) i dłużej będzie się na nim wygodnie spało.

Po drugie: nie musisz bać się o higienę

Higiena snu jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli posiadasz dzieci lub zwierzęta łatwo jednak o plamy z błota czy rozlanego soku… Materac nie tylko będzie poplamiony, ale również zawilgocony, przez co będzie się niszczyć. Na szczęście nasze materace piankowe 100 × 200 wyposażone są w praktyczne pokrowce - można je śmiało zdejmować i prać. Dzięki temu zapobiegniesz zabrudzeniu i zawilgoceniu głębszych warstw (jak owata, czyli wyściółka meblarska). Regularnie prany pokrowiec będzie też ładnie pachnieć, co dodatkowo umili sen i uwolni od kurzu czy roztoczy.

Po trzecie: Powiedz „nie” alergii!

Kurz, roztocza czy grzyby - takie „niespodzianki” mogą pojawiać się w złej jakości, źle wietrzonych materacach. Nie tylko nie są one przyjemne - przede wszystkim szkodzą i mogą wywołać reakcję alergiczną. A kto lubi chodzić z zatkanym nosem? Na szczęście watolina (zwana inaczej wyściółką tapicerską lub owatą) i mata kokosowa mają właściwości antyalergiczne. Co więcej, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i właściwą temperaturę, więc materac piankowy 100 × 200 nie tylko uwolni Cię od przykrych „gości” w sypialni, ale również zadba o jakość Twojego snu: nie będzie zawilgocony, zapewni za to komfort termiczny. 

Po czwarte: najważniejsza jest wygoda

Dzięki użyciu pianki nasz materac jest lekki, więc unoszenie łóżka czy jego transport nie będą problemem. Pomimo niskiej wagi i wysokości 11 cm jest średnio-twardy (stopień twardości H3). Oznacza to, że zapewnia solidne podparcie dla kręgosłupa, a Ty budzisz się z nową energią do działania - bez nerwów, „ciężkich poranków” i złego humoru.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus