Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Dziecięce 80x200

Jest 4 produktów.

O tym, że należy się wysypiać, nie trzeba nikogo przekonywać. Problem pojawia się, gdy z powodu źle dobranego materaca nie możemy odpowiednio się ułożyć i spokojnie zasnąć. Jeśli w dodatku dotyka to dzieci, efekt jest bardzo łatwy do przewidzenia: “ciężkie poranki”, brak koncentracji i ciągłe zmęczenie. Właśnie dlatego warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiedni piankowy materac dziecięcy 80x200. Okaże się wystarczająco duży, by można było się na nim wygodnie wyspać. Grubość 8 lub 11 cm zapewni właściwą izolację od podłoża, a mata silikonowa lub kokosowa - wsparcie dla kręgosłupa. Nasze propozycje mają również wiele innych, cennych właściwości.

Dlaczego warto wybrać nasze materace dziecięce 80x200?

Każdy materac dziecięcy 80x200 został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było wygodne i przyjemne. Swoje właściwości zawdzięcza doskonale przemyślanej konstrukcji oraz jakości materiałów. Otóż:

 

 • Jest lekki. Pianka waży niewiele, więc z łatwością można go przenosić;
 • Jest dwustronny, więc odwracając go od czasu do czasu, zapewnisz mu odpowiednią wentylację i równomierne zużycie. Dzięki temu służy dłużej i się nie odkształca;
 • Jest wyposażony w specjalny pokrowiec, dzięki czemu dbasz o zdrowie i higienę swoich bliskich. Pokrowiec można zdejmować i prać w pralce. Zabezpiecza on materac przed zabrudzeniem. To ważna zaleta, zwłaszcza gdy w domu są dzieci lub zwierzęta;
 • Jest wystarczająco twardy, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie, ale też dzięki piance na tyle miękki, by pozwolić mięśniom na rozluźnienie bez uczucia “zapadania się”. Materace piankowe kokosowe i lateksowe należą do tych o dużej i średniej twardości, będą zatem doskonałym wyborem dla osób, które nie przepadają za spaniem na zbyt miękkim podłożu;
 • Jest hipoalergiczny. Zarówno pianka, jak i wkład z kokosa lub lateksu są bezpieczne dla alergików oraz łatwe do utrzymania w czystości. 

 

W zależności od rodzaju wypełnienia materac będzie mieć nieco inne właściwości.

Co wyróżnia materace kokosowe?

Materace kokosowe to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie naturalne materiały. Mata kokosowa jest dość twarda, hipoalergiczna i bezpieczna. Wykonana w 100% z włókna kokosowego nie zawiera innych dodatków. Otoczona pianką zapewnia wystarczające podparcie dla kręgosłupa. Dzięki swojej strukturze gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz i łatwiej jest utrzymać odpowiednią temperaturę podczas snu. Nie pozwala na rozprzestrzenianie się roztoczy czy grzybów, natomiast jest przyjazna dla środowiska. Alternatywą są materace dziecięce 80x200 z lateksowym wypełnieniem.

A może materac lateksowy?

Materac dziecięcy 80x200 cm piankowo-lateksowy to świetna alternatywa dla modeli wypełnionych włóknem kokosa. Przede wszystkim lateks łatwo utrzymać w czystości. Jego porowata struktura umożliwia właściwą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wody na zewnątrz. Dzięki temu materac pozostaje czysty i suchy. Ułatwia również utrzymanie optymalnej temperatury podczas snu. Jest bezpieczny nawet dla osób borykających się z alergią. Mata silikonowa jest dość twarda. Otoczona miękką pianką daje zarówno komfort, jak i właściwe podparcie dla kręgosłupa, gwarantując spokojny, zdrowy sen.

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 8 cm Kevin 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  485,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 11 cm Kevin 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  530,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 8 cm Oskar 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  550,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 11 cm Oskar 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  570,00 zł
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus