Kategorie

Kupujesz jakość

Bonelowe

Jest 16 produktów.

Materac to ważny element wyposażenia każdego łóżka, dlatego też warto zwrócić uwagę na jego właściwości, wielkość oraz trwałość. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroki ich wybór, obejmujący również wysokiej jakości materace bonelowe. Dostępne są w kilku modelach oraz wielkościach do wyboru, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym asortymentem, gdyż posiadamy wiele ciekawych propozycji. Zakupy u nas to gwarancja pełnego zadowolenia!

Produkty na stronie

 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  575,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  585,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  605,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 120x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  625,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 140x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  650,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  700,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  730,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Leo 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  605,00 zł

Produkty na stronieMaterac bonelowy - co warto o nim wiedzieć?

Materac bonelowy to tradycyjna forma materaca sprężynowego mająca wciąż spore grono zwolenników. To idealny wybór zarówno do pomieszczeń domowych, jak i hotelowych. Wyróżnia się wysoką wytrzymałością, solidnym wykonaniem oraz konkurencyjną ceną w porównaniu do nowocześniejszych materacy kieszeniowych. Warto pamiętać, że tego typu wyroby często są dwustronne. Pragnąc wydłużyć ich żywotność, należy je raz na pół roku przewrócić na drugą stronę. Jednocześnie charakteryzują się niezwykle zadowalającą sprężystością i twardością, dzięki czemu komfort snu jest bardzo wysoki. Materace bonelowe wykazują dodatkowe właściwości, uzyskane dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów. Wśród nich należy wymienić m.in. watę czy matę kokosową. 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele modeli różniących się między sobą właściwościami wynikającymi z wykorzystanych materiałów w trakcie produkcji. Materace dostępne są także w wielu rozmiarach, wśród których należy wymienić: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200 oraz 180 x 200 cm. Tak szeroki asortyment z pewnością spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego klienta, który poszukuje idealnego rozwiązania przekładającego się na jakość i komfort snu. 

Materace bonelowe w ofercie naszego sklepu

Pragniemy Państwu zaoferować wyjątkowy model materaca bonelowego - Nikodem. To propozycja produktu średnio-twardego, który składa się z: sprężyn bonell, bawełny, wełny, owaty oraz zdejmowanego pokrowca. Dzięki temu w dowolnym momencie można go wyprać czy odświeżyć w pralce. Atutem tego modelu jest z pewnością owata wykazująca właściwości antyalergiczne i klimatyzujące. Inną propozycją są materace bonelowe Leo o grubości około 16 cm oraz podłożu średnio-twardym lub twardym. Model ten został wyprodukowany z: bawełny, wełny, owaty i kokosa. Użyta mata kokosowa pochłania nadmiar wilgoci, jednocześnie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Warto podkreślić, że materac jest dwustronny oraz wyposażony w zdejmowany pokrowiec. To dobre rozwiązanie w korzystnej cenie! Zachęcamy także do sprawdzenia oferty materacy i łóżek dziecięcych. Przy wielu z nich można zapoznać się z dokładną specyfikacją, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus