Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Dziecięce 80x160

Jest 4 produktów.

Wybór idealnego materaca dla dziecka wcale nie musi stanowić wyzwania. Nie trzeba  wybierać między wygodą, bezpieczeństwem i higieną. Teraz możesz mieć materac, który będzie:

 • przyjazny dla kręgosłupa, bo zapewni mu właściwe podparcie;
 • przyjemnie miękki, ale bez uczucia “zapadania się”. Jeśli dziecko lubi sen na twardym lub średnio twardym podłożu, będzie zachwycone!;
 • odpowiedni dla alergików;
 • łatwy do utrzymania w czystości;
 • lekki;
 • dwustronny, co przedłuża jego żywotność.

Sprawdź nasze materace dziecięce 80 x 160 z serii Oskar i Kevin, by przekonać się, co jeszcze mają do zaoferowania!

 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 8 cm Kevin 80x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  485,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-kokosowy 11 cm Kevin 80x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  530,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 8 cm Oskar 80x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  550,00 zł
 • Nowość

  Materac piankowo-lateksowy 11 cm Oskar 80x160 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  570,00 zł

Dlaczego warto wybrać nasze materace piankowe?

Materace piankowe są lekkie, a przy tym odpowiednio twarde dzięki macie kokosowej lub silikonowej. Co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Jeśli masz dzieci, doskonale wiesz, że potrafią nabrudzić. Nie ze swojej winy - uczą się przecież i rozwijają. Aby rozlany sok nie stanowił problemu, materac dziecięcy 80 x 160 cm został wyposażony w praktyczny pokrowiec, który można w razie potrzeby zdjąć i wyprać w pralce. Wygodne, prawda? Oferowane materace ponadto “oddychają”, odprowadzając wilgoć na zewnątrz, co podnosi komfort snu. Są  również dwustronne. Odwracaj je od czasu do czasu, aby zapewnić ich równomierny poziom zużywania. Dzięki temu zapobiegasz odkształceniom, poprawiasz cyrkulację powietrza i przedłużasz ich żywotność. Wszystkie nasze propozycje materaców są bezpieczne dla alergików, gdyż wykazują właściwości grzybo- i bakteriobójcze. Możesz wybrać model o grubości 8 lub 11 cm, w zależności od potrzeb. Materace dziecięce 80 x 160 cm mają różne rodzaje wypełnienia. Czym różni się mata kokosowa od silikonowej? Który materac lepiej wybrać?

Wypróbuj materac kokosowy

Materac piankowo-kokosowy swoje cenne właściwości zawdzięcza wykorzystaniu maty wykonanej w całości z włókien kokosowych. To ona nadaje materacowi odpowiednią twardość (jeśli dziecko lubi spać na twardym lub średnio twardym podłożu sprawdzi się idealnie). Dzięki temu zapobiegniesz wadom postawy u dziecka. Oprócz brązowego koloru matę kokosową charakteryzuje obecność soli mineralnych. Dzięki nim wykazuje ona właściwości bakterio- i grzybobójcze. Jest bezpieczna i przyjazna dla alergików, ponadto przewiewna, zapobiega gromadzeniu się wilgoci, odprowadzając ją na zewnątrz, a tym samym poprawiając higienę snu. Alternatywą są materace lateksowe.

A może materac lateksowy?

Lateks produkuje się, wykorzystując naturalne mleczko drzewa kauczukowego. Nadaje materacowi pożądaną twardość (to materac twardy lub średnio twardy), stanowiąc prawdziwe wytchnienie dla kręgosłupa. Lateks to materiał znany ze swoich właściwości i używany nie tylko do produkcji wyrobów medycznych. Dzięki swojej porowatej strukturze materac dziecięcy 80 x 160 cm silikonowy “oddycha”, a nadmiar wilgoci odprowadzany jest na zewnątrz. Nie pozwala rozwijać się bakteriom czy grzybom. Lateks łatwo utrzymać w czystości. Nie podrażnia i nie uczula, więc jest w pełni bezpieczny nawet dla osób borykających się z alergią.

Oba rodzaje wypełnienia zapewniają odpowiednie podparcie i komfort podczas snu. Oba też są przyjazne alergikom oraz higieniczne. Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku spokojnie przespaną noc, koniecznie postaw na jeden z naszych materacy!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus