Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Kieszeniowe 180x200

Jest 5 produktów.

Jednym z rodzajów materacy sprężynowych są kieszeniowe, wyróżniające się na tle innych unikalną konstrukcją i charakterystycznymi właściwościami. Po pierwsze, jedną z ich cech są sprężyny osadzone blisko siebie, a każda z nich obleczona jest w osobną, materiałową powłoczką zwaną kieszenią, skąd wzięła się ich nazwa. Dzięki takiej konstrukcji podczas nacisku ciała leżącego na sprężyny materac lepiej dopasowuje się do sylwetki, pozwalając na zachowanie naturalnego ułożenia kręgosłupa i innych części podczas snu, co znacząco odciąża mięśnie, pozwalając na ich rozluźnienie i regenerację.

 • Nowość

  Materac kieszeniowy Alex 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  860,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Ivo 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  925,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Igor 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 200,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort plus 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 165,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort max 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 235,00 zł

Dlaczego warto wybrać materace kieszeniowe?

Sprężyny osadzone blisko siebie nie wydają charakterystycznego skrzypienia, jak w przypadku tradycyjnych materacy sprężynowych, co sprawia, że będą idealnym rozwiązaniem dla osób z lekkim snem, które często budzą się z powodu bodźców zewnętrznych, jak np. niepożądane dźwięki w nocy. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment dużych, średnio-twardych materacy kieszeniowych 180 x 200. Odznaczają się wysoką jakością wykonania, gdyż do ich produkcji wykorzystano materiały pochodzenia naturalnego ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie, dostępne pozycje posiadają aż 9 stref spania pomagających w maksymalnym dopasowaniu powierzchni materaca do ciała leżącego, pozwalając tym samym na przybranie najbardziej komfortowej pozycji i efektywny wypoczynek. Ponadto wszystkie pozycje są obustronne i wyposażone w zdejmowaną, łatwą do utrzymania w czystości poszewkę nadającą się do prania w pralce, co sprzyja zachowaniu wysokiej higieny snu. Ponadto każdy materac posiada właściwości hipoalergiczne, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób z alergiami kontaktowymi i oddechowymi, a także cierpiących na schorzenia skórne. Dzięki delikatnej powierzchni poszewki nie powoduje żadnych podrażnień.

Materace kieszeniowe 180 x 200 – oferta naszego sklepu

W asortymencie naszego sklepu znajdują się starannie wyselekcjonowane pozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, jak chociażby materac kieszeniowy 180 x 200 IVO o grubości 18 cm z wypełnieniem bawełniano-wełniano-kokosowym z owatą czy też materac IGOR o grubości ok. 18 cm posiadający wypełnienie składające się z bawełny, wełny, owaty i kokosu. Godnym uwagi jest również model ALEX o grubości 17-18 cm z wypełnieniem bawełniano-wełnianym z owatą. Chcąc uzyskać jak największą wygodę podczas snu, warto zapoznać się z ofertą materacy ze specjalnymi sprężynami multipocket o grubości ok. 18 cm z wypełnieniem bawełniano-wełnianym z owatą i pianką visco - mowa o modelach COMFORT PLUS i COMFORT MAX.

Dla kogo będzie dobry materac kieszeniowy 180 x 200?

Ze względu na efekt punktowej elastyczności materac kieszeniowy 180 x 200 będzie idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się ze schorzeniami w obrębie układu kostno-mięśniowego, a także po wypadkach, operacjach czy zabiegach, przez co większość czasu spędzają w pozycji leżącej. To także dobre rozwiązanie dla osób starszych posiadających bóle reumatyczne oraz żylaki, gdyż konstrukcja materaca zapewnia odciążenie i rozluźnienie mięśni podczas leżenia. Materace kieszeniowe 180 x 200 ze względu na duże rozmiary i funkcjonalność wybierane są również często przez pary ceniące sobie wygodę. Dużym powodzeniem cieszą się również wśród kobiet w ciąży, zwłaszcza w mnogiej, gdyż pomagają odciążyć okolice kręgosłupa oraz przeciążone za dnia stawy. Zalecane są także dla osób z tzw. lekkim snem, gdyż tłumią odgłosy sprężyn, co zwiększa jakość snu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus