Kategorie

Kupujesz jakość

Materace

Jest 97 produktów.

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego łóżka bez względu na jego wymiar jest przede wszystkim solidny materac. Znajdziecie go Państwo w ofercie naszego sklepu, podobnie jak łóżka i stelaże. W asortymencie sklepu przygotowaliśmy kilka typów materaców, mianowicie: piankowe, dziecięce, bonelowe i kieszeniowe. Różnią się nie tylko rozmiarem, wysokością, ale też właściwościami czy wykorzystanymi materiałami w trakcie ich produkcji. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się naszymi propozycjami, oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktów. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni materac, który spełni nawet wysokie oczekiwania. Dzięki temu sen przyniesie pożądane ukojenie i wypoczynek. Zapraszamy!Produkty na stronie

 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  575,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 90x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  585,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  605,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 120x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  625,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 140x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  650,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 160x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  700,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Nikodem 180x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  730,00 zł
 • Nowość

  Materac bonellowy Leo 80x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  605,00 zł

Produkty na stronieMaterace dostępne w ofercie naszego sklepu

Dostępne na rynku materace do łóżek różnią się między sobą właściwościami oraz wykorzystanym materiałem do ich produkcji. Materace piankowe posiadają wkład z pianki poliuretanowej, która zapewnia dobrą izolację termiczną oraz wykazuje właściwości antyalergiczne, podobnie jak model Olivier z oferty naszego sklepu. Atutem tego materaca jest jego niska cena. Innym typem jest materac bonelowy, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia. Posiada połączony system sprężyn oraz zapewnia elastyczność powierzchniową. Cechy te z pewnością znajdą Państwo w modelu Nikodem. Kolejnym typem jest model kieszeniowy, zwany także pocket. Powstał z połączenia systemu sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach, co zostało również zastosowane w modelu Alex z naszego asortymentu. Dzięki nim uzyskano aż 7 stref twardości oraz elastyczność punktową. To również bardzo wytrzymały model. Materace dziecięce wyróżnia natomiast prosta forma, gdyż w większości są wykonane z pianki. Dodatkową warstwę stanowi bardzo często mata kokosowa pochłaniająca nadmiar wilgoci. Przykładem tego typu materaca w naszej ofercie jest model Kevin.

Dobry materac zapewni spokojny i komfortowy sen!

Materac powinien być dopasowany do ramy łóżka. Jednocześnie oba te produkty muszą zapewniać komfort snu, dlatego ich rozmiar musi uwzględniać wzrost użytkownika. W ofercie naszego sklepu zostały przygotowane dla Państwa najlepsze materace, różniące się wielkością. Pojedyncze dostępne są w rozmiarach od 80 x 200 do 120 x 200 cm, natomiast podwójne: 140 x 200, 160 x 200 czy 180 x 200 cm. Warto podkreślić, że proponowane produkty wyróżnia także różna wysokość oraz twardość. Dominują jednak modele średnio-twarde oraz twarde. Każdy wyposażony jest w pokrowiec, który można szybko zdjąć i wyczyścić lub jedynie odświeżyć w prosty sposób w pralce. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie chęci uzyskania porady w wyborze - do kontaktu. Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktów, profesjonalną obsługę, a także atrakcyjne ceny. 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus