Kategorie

Kupujesz jakość

Materace Kieszeniowe 100x200

Jest 5 produktów.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć materacy w popularnych rozmiarach. Należą do nich m.in. komfortowe materace kieszeniowe 100 × 200, które zdecydowanie poprawiają jakość snu i sprawiają, że staje się on spokojniejszy oraz zdrowszy. Jeżeli więc borykają się Państwo z problemem bezsenności, który wynika z nieprawidłowej postawy podczas leżenia w łóżku oraz niewygodnego podparcia, zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, które można dopasować do konkretnego łóżka oraz swoich potrzeb. • Nowość

  Materac kieszeniowy Alex 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  700,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Ivo 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  730,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Igor 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  845,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort plus 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  920,00 zł
 • Nowość

  Materac kieszeniowy Comfort max 100x200 Czas realizacji 7 - 21 dni

  cena:
  1 005,00 zł


Materac kieszeniowy 100 × 200 - pamiętaj o odpowiednim doborze

Dobór właściwego materaca powinien uwzględniać przede wszystkim jego parametry, takie jak długość oraz szerokość, ale również twardość. Powinien on być dostosowany do osoby, która będzie przyszłym użytkownikiem materaca, dlatego też należy wybrać materac odpowiedni dla danej sylwetki. Istotne są nie tylko wzrost, ale także waga, jak również indywidualne cechy oraz subiektywne preferencje. 

Uwzględnione w asortymencie sklepu MebleDoSpania materace kieszeniowe 100 × 200 zagwarantują każdemu z Państwa komfortowy sen, który nie zostanie zakłócony przez brak wygody. Nasze materace idealnie dopasowują się do ciała, przez co są maksymalnie korzystne dla zdrowia i nawet osoby borykające się z problemami kręgosłupa, docenią ich jakość oraz pozytywny wpływ na zdrowie.

Każdy materac kieszeniowy 100 × 200, który Państwu oferujemy, wyposażony został w sprężyny kieszeniowe, które nie są ze sobą połączone, dzięki czemu nie powodują falowania, a wydawany przez nie odgłos jest skutecznie tłumiony, ponieważ każda ze sprężyn umieszczona została w oddzielnej warstwie materiału. Materac jest dwustronny, hipoalergiczny i posiada aż dziewięć stref twardości, które zapewniają prawidłowe podparcie dla różnych partii ciała. Pokrowiec materaca można bez problemu prać w pralce. Podszyty został owatą, dzięki czemu osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie nie powinny mieć problemu ze snem, gdyż wykazuje ona cechy antyalergiczne, a dodatkowo zapewnia niezwykłą miękkość.

Materace kieszeniowe na cały rok!

W tej kategorii znajdą Państwo takie materace kieszeniowe 100 × 200 jak m.in. model Alex oraz Igor. Pierwszy z nich jest doskonały dla osób, które dzielą łóżko. Dzięki temu sprężyny uginają się wyłącznie w miejscu nacisku. Z kolei model Igor jest dwustronny. Oznacza to, że w gorące letnie noce możemy położyć się na stronie, która pokryta została od wewnątrz bawełną, co zapewnia przyjemny chłód. Zimą z kolei można spać na stronie podszytej wełną, co chroni przed utratą ciepła.

Wysypianie się jest naprawdę bardzo istotnym elementem codziennego funkcjonowania każdego człowieka. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na wyzwania, które stawia przed nami każdy kolejny dzień. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, w której oprócz materacy kieszeniowych 100 × 200 posiadamy także takie meble, jak na przykład łóżka podwójne, czy też łóżka pojedyncze, do których bez problemu będzie można dodać jeden z naszych materacy.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus