Kategorie

Kupujesz jakość

Łóżka podwójne

Jest 16 produktów.

Dobrze dobrane łóżko jest niezwykle ważnym elementem wystroju naszej sypialni. Nie chodzi tu tylko o walory wizualne, które oczywiście są bardzo istotne, ale przede wszystkim o jak najlepszy komfort snu i odpoczynku. Bardzo ważny jest również wybór tworzywa, z którego zostanie ono wykonane.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo łóżka podwójne wykonane z bardzo wysokiej jakości litego drewna świerkowego. Może ono być pomalowane lakierem ekologicznym, wybarwione na jeden z dostępnych kolorów, lub w ogóle nielakierowane, tylko przygotowane np. do olejowania, woskowania czy lakierowania wtedy jest ono dostępne w stosunkowo niższej cenie. Wybór drewnianego łóżka dwuosobowego jest dobrą decyzją ze względu na trwałość materiału, a także na szerokie możliwości aranżacji, ponieważ doskonale wpisze się w wiele pomieszczeń o różnym charakterze.

Produkty na stronie

 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Marzenie" 140x200  Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 190,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Marzenie" 160x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni 

  cena:
  2 240,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Marzenie" 180x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni 

  cena:
  2 290,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Comfort" 140x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni 

  cena:
  2 360,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Comfort" 160x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni 

  cena:
  2 420,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Comfort" 180x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni 

  cena:
  2 480,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Szczebelkowe" 140x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 390,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Szczebelkowe" 160x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 450,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Szczebelkowe" 180x200 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 510,00 zł

Produkty na stronie

Wymiary łóżek dwuosobowych

Jeżeli decydujemy się na wybór łóżka dwuosobowego, powinniśmy zastanowić się nad jego wymiarami. Należy bowiem dopasować je do wielkości naszej sypialni. Powinniśmy wybrać takie wymiary łóżka, aby nie przytłoczyło nam sypialni i nie utrudniało normalnego poruszania się, ale przede wszystkim zapewniało wystarczająco dużo miejsca do komfortowego odpoczynku. Łóżka podwójne na przykład o wymiarach 140x200 lub 160 × 200 cm lub 180 × 200 cm mają jeszcze jedną dodatkową, ale bardzo ważną zaletę, jaką jest możliwość używania dwóch różnych materacy. Najczęściej jest tak, że jedna osoba lubi spać na miękkim materacu a druga na twardym, dlatego takie łóżko dwuosobowe jest doskonałym wyborem w takiej sytuacji. Można oczywiście wybrać też jeden wspólny materac o odpowiedniej szerokości.

Podobna sytuacja jest także z kołdrą, która może być jedna, ale także możemy mieć swobodnie dwie. Dzięki temu, że wymiary łóżka są dość duże żadna z kołder nie będzie z niego spadała. Duże łóżko pozwala na… więcej!

Łóżka dwuosobowe a ich konstrukcja

Łóżka 2-osobowe znajdujące się w naszym sklepie zostały wykonane z litego, górskiego drewna o grubości 3.5 centymetra, dzięki czemu całość jest bardzo stabilna i wytrzymała. Dodatkowo dzięki temu, że ich wymiary są większe od łóżek pojedynczych, a także są przeznaczone dla dwóch osób, posiadają wzmocnioną listwę środkową, a także dodatkowe dwie nogi. Oznacza to, że stabilność wspomnianych modeli jest na bardzo wysokim poziomie, a do tego możemy czuć się na nich bardzo komfortowo. Łóżka dwuosobowe to doskonały wybór dla par, ale także dla singli, dla których ważna jest sama powierzchnia materaca, jak i dla tych którzy lubią mieć dużą przestrzeń komfortu tylko dla siebie. Łóżka drewniane, które znajdują się w naszym sklepie wyposażono w bardzo wygodny i wzmocniony stelaż, który został stworzony z 21 listew o grubości 2 centymetrów i szerokości 6 cm lub stelaż elastyczny z regulacją twardości w części lędźwiowo-krzyżowej z innowacyjnym systemem osadzenia bezpośrednio w ramie łóżka opracowanym przez mebledospania. Jest to bardzo istotne przy wyborze materaca, szczególnie jeśli chcemy, aby był sprężynowy czy kieszeniowy. Dzięki takiej konstrukcji stelaża sprężyny będą miały odpowiednie podparcie, co znacznie przedłuży jego żywotność i funkcjonalność.

Podwójne drewniane łóżka

W naszym sklepie znajdziecie Państwo łóżka drewniane z różnymi zagłówkami, o różnym kształcie czy formie. Łóżka podwójne mogą posiadać także szuflady czy pojemniki do przechowywania kołder, nieużywanych poduszek czy koców. Możemy także schować w nich ubrania, czy rzeczy, które nie są nam często potrzebne. Dzięki temu zaoszczędzimy w szafie dodatkowe miejsce. Jest to bardzo istotne, jeśli nie mamy w mieszkaniu za dużo miejsca do przechowywania. Decydując się na łóżko drewniane, możemy być pewni, że ociepli wizualnie naszą sypialnię oraz będzie pasowało do wielu aranżacji czy stylu, w jakim wykończono dane pomieszczenie.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus