Kategorie

Kupujesz jakość

Łóżka dziecięce 90x180

Jest 5 produktów.

Uniwersalne łóżka dziecięce 90 × 180, dostępne w naszym sklepie internetowym, to rozwiązanie o podwyższonej funkcjonalności, bezpieczeństwie i wytrzymałości. Jako doświadczony producent mebli drewnianych, stworzyliśmy cztery, unikatowe kolekcje – „Classic”, „Tedia”, „Victoria” oraz „Gwiazdor”, które świetnie sprawdzą się zarówno w pokoju najmłodszych, jak i nastolatków. Łóżka dziecięce pojedyncze 90 × 180 to dużo miejsca do spania, gwarantującego najwyższy poziom komfortu wypoczynku nawet osobie dorosłej. Jest to największy, oferowany przez nas model łóżka. Dla najmłodszych, łóżka dziecięce 90 × 180 wyposażone zostają w dwie, ochronne barierki. Umożliwiają również całkowity demontaż, tworząc klasyczne łóżko jednoosobowe. Dzięki temu prezentowane przez nas meble rosną razem z dziećmi, pozwalając na osiągnięcie niespotykanej funkcjonalności.

 • Nowość

    STELAŻ ELASTYCZNY Z REGULACJĄ TWARDOŚCI Wysyłka gratis ( możliwość zakupu tylko z łózkiem )

  cena:
  0,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Tedi" 90x180 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 140,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Victoria" 90x180 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 210,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Classic" 90x180 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 080,00 zł
 • Nowość

  Łóżko "Gwiazdor" 90x180 Wysyłka łóżka 7 - 21 dni

  cena:
  2 210,00 zł

Obszerne miejsce do spania gwarantujące najwyższy poziom komfortu

Łóżka dziecięce pojedyncze dostępne są w rozmiarze 90 × 180, który zapewnia obszerne miejsce do spania dla jednej osoby. Świetnie sprawdzą się więc jako mebel do większych pokoi dziecięcych, gdzie posłużą przez wiele lat, bez konieczności wymiany łóżka na większe. Ich solidna konstrukcja zapewni najwyższą jakość i solidność, a uniwersalny design sprawdzi się także u starszych dzieci i nastolatków. Łóżka 90 × 180 umożliwiają zakup mocnego, zagęszczonego stelaża, gwarantującego najwyższy poziom wygody. W przeciwieństwie do mebli wykonanych z tworzywa sztucznego prezentowane przez nas modele są nie tylko wieloletnie, ale także bezpieczne. Łóżka z kolekcji „Gwiazdor” czy „Victoria” to propozycje, dzięki którym najmłodsi nie będą chcieli spać nigdzie indziej. Zarówno ze względu na komfort, jak i fantazyjne, przepiękne zdobienia.

Solidna i trwała konstrukcja, „rosnąca” razem z dzieckiem

Prezentowane przez nas łóżka drewniane dla dzieci wyprodukowane zostały w oparciu o innowacyjną konstrukcję, która młodszym gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, natomiast starszym obszerne i wygodne miejsce do spania. Łóżka dziecięce 90 × 180 w początkowej formie wyposażone są w solidne barierki, zapewniające ochronę przed upadkiem. Świetnie sprawdzą się u najmłodszych, którzy przechodzą w okres samodzielnego spania. Barierki umożliwiają montaż zarówno na całej długości łóżka, jak i 2/3. Co więcej, łóżka widoczne w naszej ofercie pozbawione są wszystkich ostrych krawędzi. W późniejszym okresie życia dziecka wystarczy jedynie zdemontować barierki ochronne, by stworzyć wygodne, duże łóżko jednoosobowe.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus