Kategorie

Kupujesz jakość

Witamy na naszym blogu

Witamy na naszym blogu

 

Witamy na naszym blogu

Serdecznie witamy Was na naszym blogu. Pierwszy wpis chcemy poświęcić krótkiej charakterystyce firmy jak i oferowanych przez nas produktów. Już za kilka chwil poznacie nas nieco lepiej i sami będziecie mogli zdecydować czy warto zaufać naszym produktom.

 

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie

Kolejne firmy meblarskie pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu. Niestety równie szybko znikają razem ze swoją ofertą. Nasz przypadek jest zupełnie inny. Dużym atutem, jaki mamy do zaproponowania, jest wieloletnie doświadczenie. Zaczynaliśmy od drobnej manufaktury, aby z biegiem lat rozwinąć zarówno park maszynowy jak i zespół specjalistów pracujących nad rozwojem oferty produktowej. Zatrudniamy doświadczonych technologów drewna jak również kreatywnych projektantów. Wspólny wysiłek i pasja, jaką jest tworzenie mebli, prowadzi do stałego wzbogacania oferty produktowej.

 

Warto podkreślić, że na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta. A osiągnąć je można wyłącznie poprzez najwyższej klasy meble z drewna.

 

Słów kilka o technologii

Projektując meble należy zadbać nie tylko o ich efektowny wygląd, ale także wytrzymałość. Dlatego też w procesie produkcyjnym wykorzystujemy elementy o grubości 3,5 cm. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć trwałość, jakiej zazdroszczą nam konkurencyjne firmy. Przemyślane konstrukcje i lite drewno tworzą idealne połączenie.

 

W jaki sposób osiągamy tak wspaniałe formy oraz trwałość naszych mebli? Zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz zespół najwyższej klasy specjalistów pozwala usprawniać cały proces produkcyjny. Jesteśmy otwarci na nowe wzornictwo. Nie boimy się wyzwań i odważnie spoglądamy w przyszłość. Mamy pewność, że będziemy w stanie zaproponować meble, które zachwycą naszych Klientów.

 

Meble produkowane z sercem

Jako przeciwnicy masowej, bezdusznej produkcji, wkładamy całe serce i pasję w tworzenie naszych mebli. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy element łózka wykonywany jest w naszym parku maszynowym. Tym właśnie różnimy się od handlarzy, którzy sprzedają meble nie znając nawet ich pochodzenia. Kupując nasze łóżka drewniane wybieracie sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista zadowolonych Klientów detalicznych oraz hurtowych. Niezależnie od skali zamówienia każdy szczegół transakcji oraz samych produktów jest w 100% dopracowany.


Zapraszamy zatem do naszego świata mebli z drewna. Z pewnością znajdziecie w nim coś dla siebie!

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus